KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13789191
nr 1378 9191
Reutercrona, Signerad, "Äppelträdet". Olja på pannå, 29x30, yttermått inklusive ram: 31x33 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 15 februari 2021
kl 20:01:45
100 kr
150 kr
300 kr
400 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)