KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13789191

nr 1378 9191

Reutercrona, Signerad, "Äppelträdet". Olja på pannå, 29x30, yttermått inklusive ram: 31x33 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 15 februari 2021
kl 20:01:45