KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15539322

nr 1553 9322

Rauf Alazan (1931), Turkiet, Komposition. Signerad, oramad. Olja på duk, 65x92 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 31 juli 2023
kl 19:17:16