KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17234332

nr 1723 4332

Ragnar Sävholm, Signerad, Strängnes. Olja på duk, 72x60 cm, yttermått inklusive ram: 90x75 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 15 september 2025
kl 20:54:56