KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14145081

nr 1414 5081

Polscar Lajos, modell. Signerad. Olja på duk, 39x78cm, yttermått inklusive ram: 55x95cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 23 augusti 2021
kl 18:18:52