KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14156308

nr 1415 6308

Philippe de Rougemont

(1891-1965), Frankrike

Oljemålning, Modell. Signerad. Olja på duk, 45x37, yttermått inklusive ram: 56x47 cm

Philippe de Rougemont, fransk bildkonstnär född 1891, död 1965.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 30 augusti 2021
kl 19:38:27

Philippe de Rougemont

Läs mer om Philippe de Rougemont