KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12803028

nr 1280 3028

Philippe de Rougemont

(1891-1965), Frankrike

Oljemålning, Ballerinor. Signerad. Olja på duk, 60x50 cm

Philippe de Rougemont, fransk bildkonstnär född 1891, död 1965.

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 7 oktober 2019
kl 19:14:26

5/10 14:28:35 1      Vinnande bud

Philippe de Rougemont

Läs mer om Philippe de Rougemont