KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13767363

nr 1376 7363

Peter Sternäng. Liggande modell. Monogramsignerad PS. Olja på duk, 50x60 cm, yttermått inklusive ram: 52x62 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

3.800 kr

måndag 1 februari 2021
kl 20:39:15