KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14087021

nr 1408 7021

Peter Adolf Persson

(1862-1914), Sverige

Oljemålning, Ej signerad, intyg a tergo, Landskap med gård. Olja på duk, 25x41 cm

Kondition: krackeleringar

måndag 19 juli 2021
kl 19:28:38