KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16747138
nr 1674 7138
Per-Olof Rosén
(f. 1944), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad -77, kvinna. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 51x63 cm
Per-Olof Rosén, svensk bildkonstnär född 1944.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 januari 2025
kl 20:00:47
26/1 13:16:35