KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17265054
nr 1726 5054
2 st, Lennart Larsson. Stockholmsmotiv, Signerade. Olja på pannå, 29-31 cm x24-37cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 september 2025
kl 18:01:10
250 kr
22 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm