KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17377245
nr 1737 7245
Pär Nordlander (1920-2001), Sverige, Signerad, "solskyddet". Olja på pannå, 45x37 cm, yttermått inklusive ram: 48x40
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 3 november 2025
kl 19:23:21
300 kr
400 kr