KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15229431

nr 1522 9431

Oskar Person, Signerad, vårvinter. Olja på duk, 77x101 cm, yttermått inklusive ram: 88x111 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 20 februari 2023
kl 20:40:38

19/2 16:00:00 1      Vinnande bud