KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14713026
nr 1471 3026
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, "Hårtvätt". Olja på duk, yttermått inklusive ram: 76x102 cm. Signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 maj 2022
kl 19:52:52
26/5 23:53:36
29/5 21:05:58
Oscar Hernandez Soriano
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano