KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13271044

nr 1327 1044

Oscar Hernandez Soriano

(1944-2007), Spanien

Oljemålning, "Meditation". Signerad. Olja på duk, 116x50,5 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

900 kr

måndag 18 maj 2020
kl 20:30:00

12/5 11:29:12 1      Vinnande bud

Oscar Hernandez Soriano

Läs mer om Oscar Hernandez Soriano