KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12461039

nr 1246 1039

Oscar Hernandez Soriano

(1944-2007), Spanien

Oljemålning, "Blockflöjten", Signerad. Olja på duk, 61x50

Utrop:

1.200 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 1 april 2019
kl 19:29:00

     400 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÃ…TT)
     700 kr

  • Tema
  • 1 apr

Oscar Hernandez Soriano

Läs mer om Oscar Hernandez Soriano

Oscar Hernandez Soriano