KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14908272

nr 1490 8272

Olof Arén

(1918-2003), Sverige

Oljemålning, Uppsalamotiv. Signerad. Olja på pannå, 45x35 cm

Olof Arén, svensk bildkonstnär född 1918, död 2003 .

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 19 september 2022
kl 18:22:07

17/9 16:36:33 1      Vinnande bud
18/9 16:26:06 1      justering av budtak

Olof Arén

Läs mer om Olof Arén