KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14829358

nr 1482 9358

Olle Lindgren

(1930-2018), Sverige

Oljemålning, "parkbild", Monogramsignerad. Olja på duk, 36x37 cm, yttermått inklusive ram: 40x41 cm

Olle Lindgren, svensk tecknare, grafiker och målare född 1930, död 2018.

Utrop:

700 kr

Såld:

350 kr

måndag 15 augusti 2022
kl 18:05:56

13/8 09:40:01 1      300 kr
13/8 21:41:43 2      Vinnande bud

Olle Lindgren

Läs mer om Olle Lindgren