KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12667267

nr 1266 7267

Olle Hagdahl

(1910-1991), Sverige

Oljemålning, Trappa. Signerad, daterad -66. Olja på duk, 51x41 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 29 juli 2019
kl 18:13:39

17/7 18:39:31 1      Vinnande bud

Olle Hagdahl

Läs mer om Olle Hagdahl