KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14046265
nr 1404 6265
Olavi Laine
(1922-1983), Finland
Oljemålning, Olavi Laine (f. 1922), Signerad, hamn. Olja på duk, 52x80cm, yttermått inklusive ram: 67x94cm
Olavi Laine, finländsk bildkonstnär född 1922, död 1983.
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 21 juni 2021
kl 18:44:17
500 kr
600 kr
700 kr