KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13636381

nr 1363 6381

Nino, Pigalle, Paris. Olja på duk, signerad, 22x31 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 30 november 2020
kl 18:48:05