KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16292093
nr 1629 2093
Nathalie Levi
(1914-1995), Sverige
Oljemålning, "Vår i Ulriksdal, Solna". Signerad. Olja på pannå, 38,5x40cm, yttermått inklusive ram: 44x45cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 17 juni 2024
kl 20:56:20
17/6 17:53:18
17/6 19:18:39
17 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Nathalie Levi
Läs mer om Nathalie Levi