KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14088307
nr 1408 8307
Monica Lorentzon
(f. 1940), Sverige
Oljemålning, Signerad, "Kosmo". Olja på duk, yttermått inklusive ram: 59x92cm
Monica Lorentzon, svensk målare född 1940.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 19 juli 2021
kl 20:24:58
18/7 11:20:07
19/7 19:38:30