KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14655430
nr 1465 5430
Mats Nörle
(f. 1946), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 75, "sommaren nalkas". Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 48x67 cm
Mats Nörle, svensk bildkonstnär född 1946.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 maj 2022
kl 20:14:54
2/5 18:43:04