KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15207333
nr 1520 7333
Martin Bornholm Aramo, "Veranda, Siljansgården" 1996. Signerad a tergo. Olja på duk, 121x54 cm, yttermått inklusive ram: 129x61 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 6 februari 2023
kl 19:23:28
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)