ART / Oil paintings / Oil painting 17024092
nr 1702 4092
OIL PAINTING
Mark Rickerson, signed, olja på sammet, outer dimensions including frame: 36x46 cm,
Mark Rickerson, Signerad, olja på sammet, yttermått inklusive ram: 36x46 cm
SEK 600
Monday May 19 2025
at 18:41:11
100 kr
150 kr
250 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Robot)