KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15646096

nr 1564 6096

Marianne Lundblad

(f. 1930), Sverige

Oljemålning, Signerad, Fiskargubbe lagar nät, oramad. Olja på duk, 48x52 cm

Marianne Lundblad, svensk bildkonstnär och skulptör född i Västerås 1930.

Utrop:

300 kr

måndag 18 september 2023
kl 18:31:25

Marianne Lundblad

Läs mer om Marianne Lundblad