KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17223292

nr 1722 3292

Maj Lindman. Signerad, daterad 1945, porträtt. Olja på duk, 104x90 cm, yttermått inklusive ram: 124x110

Utrop:

800 kr

Såld:

100 kr

måndag 8 september 2025
kl 19:51:37

6/9 15:44:13 1      Vinnande bud