KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14556104

nr 1455 6104

M Hagström, Norrtälje. Signerad. Olja på duk, 51x56, yttermått inklusive ram: 50x66 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 21 mars 2022
kl 18:33:52