KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14886263

nr 1488 6263

Louis Zelig

(1894-1993), Sverige

Oljemålning, Signerad, Stilleben. Olja på duk, 24x64 cm, yttermått inklusive ram: 40x80 cm

Louis Zelig, född 1894 i Rumänien, död 1993, målare och tecknare.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 5 september 2022
kl 20:18:14

1/9 15:59:52 1      Vinnande bud

Louis Zelig

Läs mer om Louis Zelig