KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17144334

nr 1714 4334

Lis Thomasson

(f. 1929), Sverige

Oljemålning, "Alma målar". Signerad, daterad -81. Bildmått: 22x16 cm, yttermått inklusive ram: 41x31 cm

Lis Thomasson, svensk bildkonstnär född 1929.

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 28 juli 2025
kl 20:58:17

28/7 19:53:13 1      Vinnande bud

Lis Thomasson

Läs mer om Lis Thomasson