KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16469117
nr 1646 9117
Leonard Wiedh
(1866-1938), Sverige
Oljemålning, Signerad, hösamlare. Olja på duk, 47x68 cm, yttermått inklusive ram: 65x86 cm
Leonard Wiedh, svensk målare född 1866, död 1938.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 30 september 2024
kl 20:26:51
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr