KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13669531

nr 1366 9531

Leif Nielsen

(1920-2004), Danmark

Oljemålning, Träd. Signerad. Olja på duk, 45x36cm

Leif Nielsen, dansk bildkonstnär född 1920, död 2004 .

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 14 december 2020
kl 19:54:08

Leif Nielsen

Läs mer om Leif Nielsen