KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16636517
nr 1663 6517
Lee Reynolds
(f. 1936), USA
Oljemålning, Landskap med väg. Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 123x153 cm
Kondition: dukhål
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 december 2024
kl 18:49:22
2/12 11:09:11