KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12746417

nr 1274 6417

Lasse Johansson, "ALORA". Signerad, daterad 1929, sydländskt landskap med gård, duk på pannå, 38x45 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 9 september 2019
kl 20:12:13