KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17518024

nr 1751 8024

Lars Tärning

(1945-2025), Sverige

Oljemålning, Landskapsvy. Signerad, daterad -86. Olja på pannå, 22x54 cm, yttermått inklusive ram: 36x63 cm

Lars Tärning, svensk målare född i Norrköping 1945, död 2025.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 15 december 2025
kl 20:00:49

9/12 18:25:12 1      Vinnande bud

Lars Tärning

Läs mer om Lars Tärning