KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16338123
nr 1633 8123
Lars Tärning
(1945-2025), Sverige
Oljemålning, Lars Tärning (f. 1945), Sverige. "på spegelfat". Signerad. Olja på pannå, 18x25,5, oramad
Lars Tärning, svensk målare född i Norrköping 1945, död 2025.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 29 juli 2024
kl 20:05:36
26/7 20:23:11
Lars Tärning
Läs mer om Lars Tärning