KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13954325
nr 1395 4325
Lage Hellman
(1901-1971), Sverige
Oljemålning, "Utsikt över strömmen 2". Signerad, daterad -50. Olja på duk, 40x47cm, yttermått inklusive ram: 55x63cm
måndag 3 maj 2021
kl 19:52:54
Lage Hellman
Läs mer om Lage Hellman