KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12088067

nr 1208 8067

Kurt Heinonen

(1915-1983), Finland

Oljemålning, Fiskebäckskil, signerad. Olja på duk, 50x60

Kurt Heinonen, född 1915 i Helsingfors, död 1983.

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 1 oktober 2018
kl 20:48:06

Kurt Heinonen

Läs mer om Kurt Heinonen