KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13272321
nr 1327 2321
Kurt Ehrefelt
(1921-2010), Sverige
Oljemålning, Klippor. Signerad. Olja på duk, 33x24 cm
Kurt Ehrefelt, svensk bildkonstnär född 1921, död 2010.
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 maj 2020
kl 20:56:49
100 kr
200 kr
250 kr