KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13767497
nr 1376 7497
Krasse. Signerad. Signerad, daterad 1951. Olja på pannå, 50x60 cm, yttermått inklusive ram: 70x80 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 1 februari 2021
kl 20:55:35
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr