KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15629316

nr 1562 9316

kopia efter Renoir. Signerad. Olja på duk, 62x53 cm, yttermått inklusive ram: 77x66 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 11 september 2023
kl 20:19:56

9/9 09:26:07 1      Vinnande bud