KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14908046

nr 1490 8046

Knut Norman

(1896-1977), Sverige

Oljemålning, Venedig. Signerad. Olja på pannå, 55x38, yttermått inklusive ram: 63x46 cm

Knut Norman, född 1896, död 1977, svensk målare,

måndag 19 september 2022
kl 20:34:31

Knut Norman

Läs mer om Knut Norman