KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14719151

nr 1471 9151

Kjell Fristedt

(f. 1927), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 1986. Olja på pannå, 38x48cm, yttermått inklusive ram: 73x53cm

Kjell Lennart Fristedt, svensk bildkonstnär född 1927.

Utrop:

500 kr

måndag 30 maj 2022
kl 20:26:40

Kjell Fristedt

Läs mer om Kjell Fristedt