KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15628463
nr 1562 8463
Kerstin von Post, tillskriven, Madonna. Ej signerad. Olja på duk, 58x50 cm, yttermått inklusive ram: 68x60 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 11 september 2023
kl 18:31:24
1.500 kr
1.800 kr