KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15396508

nr 1539 6508

Katinka Husberg

(f. 1961), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 88, "krumelur", 20,5x15, yttermått inklusive ram. 24x18 cm

Kondition: olja på pannå

Utrop:

600 kr

måndag 8 maj 2023
kl 20:09:16