KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17454164
nr 1745 4164
Karl Hall (1919-2011) Signerad, komposition. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 101x81 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 1 december 2025
kl 20:33:04
100 kr
150 kr