KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15103050
nr 1510 3050
Karin Nordlander, "Furugatan 56, Hagalund". Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: : 43x73 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 december 2022
kl 19:21:10
12/12 17:17:00
12 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer