KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14833269

nr 1483 3269

John Nyström

(1888-1945), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 1914. Olja på pannå, 20x39 cm, yttermått inklusive ram: 29x48, ängsblommor

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 22 augusti 2022
kl 18:58:14

17/8 09:11:47 1      Vinnande bud

John Nyström

Läs mer om John Nyström