KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12455086

nr 1245 5086

Johan Lodewijk van Leemputten

(1840-1910), Belgien

Oljemålning, Hönor. Signerad, daterad 1866. Olja på pannå, 23x35 cm

Johan Lodewijk van Leemputten, belgisk bildkonstnär född 1840, död 1910.

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 1 april 2019
kl 20:03:02

1/4 19:46:40 1      Vinnande bud

Johan Lodewijk van Leemputten

Läs mer om Johan Lodewijk van Leemputten