KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13407126
nr 1340 7126
Johan Ericson, fiskebodar. Signerad, daterad 1923. Olja på duk, 46x70 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
4.400 kr
måndag 10 augusti 2020
kl 20:03:36
1.500 kr
1.700 kr
1.900 kr
2.400 kr
2.400 kr
4.200 kr
3.200 kr
3.400 kr (Budbetjänt)
4.000 kr
4.200 kr (Budbetjänt)